Розкрадачами народного багатства займуться активісти «Крадіям по руках»


  У Києві створено громадську організацію «Крадіям по руках», яка об'єднала активних громадян України, журналістів, адвокатів та юристів, громадських і політичних діячів з метою протидії розкраданню суспільного багатства країни на всіх рівнях держави, міст, областей, комунальних підприємств. Організація розслідує та розкриває факти, схеми розкрадання, шахрайства та висвітлює їх у ЗМІ. Активісти здійснюють громадський контроль за правоохоронними органами та судами, які розслідують ці злочини і можуть бути корумповані.

- Ми всі розуміємо, що основні проблеми України - це кардії у державі та корупція на всіх рівнях - заявляє громадський активіст Вікторія Кулаковська голова організації «Крадіям по руках» - З цим потрібно боротися нам усім разом, якщо ми хочемо жити в європейській, комфортній і красивій країні. Інакше, нас і далі будуть нахабно обкрадати.

 Україна має інтелектуальний та ресурсний потенціал, але залишається однією з найбідніших країн у світі. Чому? Тому що її потенціал безбожно розкрадають. Кожен українець з кожною своєю покупки платить податки в бюджет країни і міста, щомісяця платить зі своєї зарплати податки, але в країні все одно злидні, розбиті дороги, темні вулиці, бруд, неякісні комунальні послуги, брудні парки й озера, платні лікарі та вчителі, не вистачає дитячих садків, армія злиденна й боса. Чому? Тому що отримані гроші від усіх жителів України розкрадаються «щурами», а що залишилися крихт не вистачає на поліпшення життя кожного з нас. Розкрадають і розтягують по своїх норах державне майно, національні блага - ліс, нафту, землю, бурштин і все, що може дати країні шанс стати заможною.

- Злодіям має бути некомфортно і небезпечно в Україні розкрадати суспільне багатство, а правоохоронні органи і суди повинні чесно виконувати покладені на них суспільством функції - розслідувати злочини і карати винних - заявляє Ольга Мілетіч, адвокат організації- Ми зробимо все, щоб правоохоронна система добре бачила явні факти злодійства і приймала адекватні заходи.

 Ми запрошуємо тебе приєднатися до нашого руху. Інформувати про факти злочинів і зробити жити в Україні краще. Крадіям - по руках.