Шановний Друже!

 

 Ми створили нашу Організацію для того, щоби разом зробити життя в Україні – кращим.

   Нам набридло, що населення країни, яке має великий ресурсний потенціал та багатства – є найбіднішим у світі. Нам не подобається, що ми їздимо по розбитих дорогах, живемо у будинках з занедбаними під’їздами, ходимо темними вулицями, платимо за комунальні послуги більше, ніж споживаємо, що п’ємо погано воду та купуємо неякісну їжу,  що наші парки та озера у смітті, що податки - реальні гроші, які ми сплачуємо у бюджет – розкрадаються та не роблять життя у нашій країні кращим. Ми злі за те, що наша армія голодна та боса, тому що її потенціал та гроші були знищені «щурами».

 Скажіть, чому ж в Україні погано жити? Бо крадуть.

 Чому правоохоронні органи чи суди не бачать злочинів? Бо беруть хабарі – комісію від вкраденого.

 Що треба зробити, щоб Україна стала європейською державою, з комфортним та якісним життям для людей, якісними дорогами, красивими парками, соціально                  захищеними та здоровими людьми? 

  Нам треба зупинити крадіїв – «щурів», які постійно та безкарно розкрадають кошти та майно нашої з вами держави, місцевих бюджетів, підприємств та простих громадян, зупинити представників правоохоронних органів та суддів, які беручі хабарі відпускають крадіїв на свободу.   

 Як ми з Вами можемо з цим боротися?

 1.      Гласність та висвітлення у ЗМІ схем та фактів розкрадання,  шахрайства, корупції, та назва імен конкретних персон.

 2.      Суспільний контроль за правоохоронними органами та судами, які не хочуть замічати злочинів. Висвітлення у ЗМІ процесу розслідування.

 3.      Активна громадська позиція – знаєш факти та докази про крадіїв, які обкрадають цілу країну чи місто – інформуй нас.   

 

Ми запрошуємо Тебе приєднатись до нашого руху. Стати активним учасником по виявленню крадіїв. Ми запрошуємо журналістів до активної співпраці та висвітленню брудних схем крадіїв! Ми запрошуємо адвокатів до співпраці, захищати інтереси громадськості та кожного українця!   Ми запрошуємо всіх, хто бажає зробити Україну – комфортною для життя. Бо «щури» крадуть багатство нашої країни, наше сьогодення й наше майбутнє!

 

Зупини крадіїв!  Приєднуйся до нашого руху!  Крадіям по руках! 

З повагою та надією,

Голова Правління

Вікторія Кулаковська

 

 

Підпишіться на наші новини та завжди будьте в курсі